logo
logo
Haberler


Sütçüler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Esnaf Ziyareti Etkinliğiyle Sütçüler İlçesinde Dayanışmayı Güçlendirdi!

Sütçüler ilçesinde faaliyet gösteren Sütçüler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, yerel esnafa destek olmak ve dayanışma ruhunu pekiştirmek amacıyla bir esnaf ziyareti etkinliği düzenledi. Dernek üyeleri, ilçenin ticaret merkezlerini dolaşarak esnaflarla bir araya gelerek onlara moral ve motivasyon sağladı.

Esnaf ziyareti etkinliği, Sütçüler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği üyelerinin özverili çalışmalarıyla hayata geçirildi. Dernek üyeleri, ilçenin farklı bölgelerindeki esnafları ziyaret ederek, onlarla samimi ve sıcak bir iletişim kurdu. Bu ziyaretlerde dernek üyeleri, esnafın emeklerine ve katkılarına teşekkür ederek, onların yanlarında olduklarını hissettirdi.

Esnaf ziyareti etkinliği sırasında dernek üyeleri, toplumun ihtiyaç sahibi kesimlerine yönelik yardım projelerine destek amacıyla toplanan bağışları da esnaflara iletti. Giyim, gıda ve temel ihtiyaç malzemeleri gibi çeşitli kategorilerdeki bağışlar, dernek üyeleri tarafından esnaflara teslim edildi. Bu şekilde, ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli ulaşırken, aynı zamanda yerel esnafların da desteklendiği bir dayanışma köprüsü kuruldu.

Sütçüler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği'nin düzenlediği esnaf ziyareti etkinliği, ilçe halkı tarafından büyük bir memnuniyet ve destekle karşılandı. Sütçüler ilçesindeki esnaflar, dernek üyelerinin duyarlılığına ve çabalarına teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği güçlendirmeye önemli katkılar sağladığını ifade etti.

Sütçüler Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, dayanışma ve yardımlaşma ruhunu pekiştirmek amacıyla gerçekleştirdiği esnaf ziyareti etkinliğiyle ilçe halkına umut ve sevgi dolu bir mesaj verdi. Dernek üyeleri, toplumun her kesimine yardım elini uzatmaya devam edeceklerini ve dayanışma duygularını canlı tutacaklarını belirterek, gelecekte daha birçok benzer etkinlikle vatandaşlara destek olmayı sürdüreceklerini ifade etti.
Okunma Sayısı: 167
3.236.142.143


DİĞER HABERLER